Ootame oma kiiresti kasvavasse meeskonda uusi talente!


Ridango on kiirelt arenev rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mille fookuses on transpordipiletite süsteemid, makselahendused (suletud ja avatud EMV kontaktivabad pangakaardi maksed) ning reaalaja infosüsteemid. Meie eesmärgiks on muuta ühistranspordi piletisüsteem paremaks meie piletisüsteemi ja toodete abil ning reaalajas reisijate teavitamise lahenduste kaudu. Ridango on olnud pioneer mitmete ühistranspordipiletisüsteemide trendide puhul, nagu näiteks mobiilsed piletid, ID-kaardil põhinevad piletid ja viipekaardid, SaaS piletid ja reaalajas reisijate infosüsteemid. 

Kui oled valmis töötama koos valdkonna nutikaimate inimeste ja ühes kiiremini arenevas transit ticketing start-up-is, siis oleme õnnelikud, kui kirjutad meile.


Otsime oma meeskonda:


Miks sa peaksid meiega liituma?  

Me muudame linnad paremaks kohaks, kus elada

Töötame välja paremad ühistranspordi piletite ja reaalaja süsteemide lahendused, mis lihtsustavad miljonite inimeste igapäevaelu.

Me arendame oma loodud uuenduslikku toodet.  

Me hoolime ja toetame  

Sa ei leia Ridangost ühtki juhti, kellel pole sügavat tehnoloogilist mõistmist ja tausta. Meil on juhtimiskultuur, mis annab töötajatele võimaluse kasvada ja areneda koos ettevõttega.    

Sa ei leidnud sobivat tööd?

Oled kõrgelt motiveeritud, töökas ning meeldiv inimene, kuid ei leidnud endale sobivat töökohta siin? Pole hullu,  kirjuta meile cv@ridango.com ja lisa valdkond, kus sooviksid ennast teostada!