Ridango AS juhtkond


Erki Lipre - Tegevjuht, juhatuse esimees

erki.lipre@ridango.com

Erki on Ridangos vastutav üldjuhtimise  eest. Varasemalt on Erki töötanud ABB-s nii Balti riikide IT üksuste juhina kui ka ABB Eesti müügi- ja turundusjuhina. Erkil on bakalaureuse kraad ärijuhtimise alal Anglia Ruskin University'st Inglismaal, mille ta lõpetas kiitusega. Erki on töötanud ka Ernst & Young-is ärikonsultandina. Erki nimetati Ridango juhatuse liikmeks 2014.aasta juuni kuus.

Argo Verk - Müügidirektor, juhatuse liige

Pakkumised, hinnad, lepingud - eelkõige need on müügidirektori valdkonnad. Soovid seoses toodete ja teenuste tutvustamisega tasub samuti adresseerida talle. Argo tegeles enne Ridangoga liitumist laevapiletite vahendamisega transpordifirmadele, olles ettevõtte Almaro Trans OÜ asutaja ning liikumapanev jõud. Argo nimetati Ridango juhatuse liikmeks 2016.aasta augustis.

Kristjan Niinemaa - Finantsjuht, juhatuse liige
kristjan.niinemaa@ridango.com

Kristjan vasutab Ridango's finantsjuhtimise eest. Enne Ridango'ga liitumist töötas Kristjan mentorina Tallinna Inkubaatoris ning ta on olnud finantsjuht N-Terminal Grupis ja tegevjuht Eesti Kindlustusseltside Liidus. Kristjan nimetati Ridango juhatuse liikmeks 2016.aasta novembris.MUUD KONTAKTID:

Andrus Kuldkepp - Teenindusjuht, juhtkonna liige
andrus.kuldkepp@ridango.com

Andrus vastutab ettevõtte IT-toe, klienditeeninduse ning hooldusmeeskonna töö eest. Igapäevane operatsioonide juhtimine ning kliendi esimene kontakt käib samuti läbi Andruse meeskonna.
Andrus on varasemalt olnud Hansab-is teenindusdirektor ning lisaks Securitas Eesti AS-is tehnikadirektor.

René Bernard - Arendusosakonna juht, juhtkonna liige
rene.bernard@ridango.com

René hallata on Ridango arendusmeeskond. René ühines Ridangoga 2015.aasta sügisel ja enne meiega liitumist töötas ta 13 aastat TeliaSonera grupis (Eesti Telekom, Elion). René oli IPTV peaarhitekt ja IPTV arendusosakonna juht.

Alan Rein - Tootejuhtimise osakonna juht, juhtkonna liige
alan.rein@ridango.com

Alan ühines Ridango'ga 2016.aastal. Ta on olnud tootejuht globaalse tehnoloogia ettevõttes. 
NÕUKOGU


Ain Järv - Tehnoloogiajuht, nõukogu esimees

ain.jarv@ridango.com

Ain on ettevõtte asutaja, endine tegevjuht ja visionäär. Täna vastutab Ain Ridango tehnoloogia arendamise eest. Varasemalt on Ain olnud Eesti Sertifitseerimiskeskuse juhataja, mis on Eestis riiklikult akrediteeritud sertifitseerimis- ja ajatempliteenusele ning sellega seotud tarkvara arendusele ja opereerimisele keskendunud ettevõte. Ain omab ka insenerikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist.

Ado Are - Projektijuht, nõukogu liige

ado.are@ridango.com

Ado on tootejuht, kes vastutab toote arendamise eest ning projektide juhtimise eest. Ado on varasemalt juhtinud ning üles ehitanud ettevõtte Webpartner OÜ, mis liideti Ridango AS-iga 2013.aastal. Sarnaselt Ainile on ka Adol taskus inseneridiplom Tallinna Tehnikaülikoolist.


Herty Tammo - Nõukogu liige
herty.tammo@ridango.com

Herty on mitmete ettevõtete asutaja ja Ta on mitme erineva ärivaldkonna ettevõtte juhatuse liige. Muuhulgas on Ta loonud Startup Wiseguys Acceleratori, mis on Balti riikide startup-ide käivitaja.